Ani sme sa nenazdali a tento – mimoriadne zaujímavý a zvláštny školský rok – sa skončil. Určite sa nám vryje do pamäti aj vďaka vynútenému prerušeniu vyučovania z dôvodu pandémie, učeniu sa cez internet či nosením rúšok, meraním teploty a povinnou dezinfekciou. No i napriek tomu nám priniesol tento rok veľa pekných zážitkov a akcií, oslavu 60. výročia založenia školy či nového pána riaditeľa.

     Posledný školský deň prebiehal netradične, pretože žiaci dostali vysvedčenie, ako aj knižné odmeny v triedach od svojich triednych učiteľov. Minútou ticha a pripnutím čiernej stužky si všetci učitelia uctili pamiatku zosnulého zástupcu vrútockej školy, ktorý tragicky zahynul.

     Na záver sme sa rozlúčili s našimi deviatakmi, pre ktorých sa síce jedna študijná etapa končí, no zároveň ďalšia začína.

     Všetkým pracovníkom našej školy ďakujeme za ich dobre odvedenú prácu. Prajeme príjemné strávenie nasledujúcich voľných dní a načerpanie nových síl do ďalšieho školského roka. FOTO